X
Kiron – Kuzey Ay Düğümü Birleşimi

Hakikatiyle temasta olmayan insanlar her zaman başka birinin ya da başka bir şeyin fotokopisi olmaya mahkumdur.

Ay Düğümleri Koç/Terazi aksında hareketine devam ederken, Kuzey Ay Düğümü Koç Burcunda şifacı Kiron ile birleşiyor.

Güney Ay Düğümü bizim uzaklaşmamız gereken enerjileri gösterirken bu dönemde Terazi’nin denge sağlamak ve uyumu bozmamak için gerçeği söylememeyi seçme opsiyonu bize zarar verecektir. Gerçeği her sakladığımızda yüzeysel kalır ve hakikatten uzaklaşırız.

Kuzey Ay Düğümü ise, yakınlaşmamız gereken enerjiyi göstermekte… Koç Burcunda “Ben” diyebildiği için gerçeğini filtresiz söyler; kendini ortaya koyacak cesareti vardır.

Kiron bizim yaşadığımız acı verici deneyimleri gösterir. Bu sebeple şifanın nereden geleceğini de buradan anlarız. Şifa, hakikaten gelecektir. Dolayısıyla, hassas ve kırılgan bir noktada durarak, ancak hassasiyetlerimizi ve yumuşak karnımızı gösterirsek hakikate yaklaşabilir, gelişir ve ilerleyebiliriz.

Bu sebeple -mış gibi yapmak canımızı daha çok acıtacaktır. Bu durum dışında gelişen bir olaydan tetiklenebileceği gibi, içsel bir sürecin sonucu olarak da ortaya çıkabilir.

Sonuç: Kendimize dürüst ve hakiki olmak zorunda olduğumuz bir dönemdeyiz. Kendi doğrularımızı söylemeliyiz. Sosyal onay ve konfor alanında durabilmek için sessiz kalmayı bir kenara bırakarak cesaretle her seferinde kendi hakikatimizi seçmeliyiz! Şifa olsun…