X

“Biz belli bir vakitte, belli bir yerde doğduk ve tıpkı yıllanmış bir şarap gibi, doğduğumuz yılın ve mevsimin özelliklerini taşıyoruz.”
Carl Jung

Sahip olduğumuz potansiyeli her zaman yeterli şekilde değerlendiremeyebiliriz. Çünkü bilincimiz kadar bilinçaltımız da hayatımızda büyük rol oynar. Hayatımızı etkileyen pek çok faktör vardır. Yaşanan olaylar her bireyi farklı etkiler. Her bireyin kendi haritasında sahip olduğu dinamikler ve o ana kadar yaşadığı deneyimler, onda kendine özel bir algılayış biçimi oluşturur. Gezegenlerin mevcut konumları, doğum haritanızda açığa çıkmayı bekleyen bazı dinamikleri tetikleyebilir.

Bireysel Astroloji Danışmanlığında doğum haritasını detaylı bir şekilde incelenirken gelecek bir yıl boyunca aldığınız etkiler, sahip olduğunuz potansiyel dikkate alınarak değerlendirilir ve bir rehber niteliğinde sunulur. Kullanılan teknikler gezegen geçişleri (transits), ilerletimler (progressions), çeşitli dönüş haritaları (Güneş Dönüş Haritası başta olmak üzere, Ay dönüşü haritaları ve bunlara ek olarak konuya göre Merkür, Venüs veya Mars dönüşü… vb.), Güneş Arkı İlerletim tekniği (Solar Arc Direction), haritayı etkileyen Yeniay, Dolunay ve tutulmaları içerir.

Astroloji hayat yolundaki kilometre taşlarını okuyabilir. Hangi yoldan gideceğimize ise, biz kendimiz karar veririz. Bireysel Astroloji Danışmanlığı size gelecekte neler olacağını değil, nasıl etkiler altında olduğunuzu söyler. Bu noktada astrolog sadece bir rehberdir.

Bireysel Astroloji Danışmanlığının ücreti 5500 TL. (KDV dahil)

Nasıl Başvurabilirim?