X

“Hepimiz tek kanatlı melekleriz. Ancak birbirimize sarılırsak uçabiliriz”
Luciano de Crescenzo

İlişkiler hiç kuşkusuz hayatın en önemli dinamiklerinden. Her şey ilişkilerle başlar. Annemizle doğum öncesinde başlayan ilişkimiz, ölene kadar içinde olduğumuz tüm ilişkiler, hayatımızı etkileyen önemli öğelerdendir. Hayatın içindeki pek çok önemli deneyimi ilişkilerimiz sayesinde yaşarız.

Annemiz, babamız, arkadaşlarımız, sevgilimiz, eşimiz… Hayat yolculuğu içinde karşılaştığımız ve ilişki kurduğumuz herkes bize farklı yönlerimizi yansıtır. Bazı ilişkilerimiz çabucak biterken bazıları bir ömür boyu sürebilir. Neden bazı insanların yanında çok mutlu ve huzurluyken, bazılarıyla sürekli tartışıp kavga ederiz?

İlişki Analizi Danışmanlığında sizin ve eşinizin bireysel olarak ilişkiden beklentileriniz, birbirinizle olan uyumlu/uyumsuz (Synastry) yönleriniz analiz edilir. Bir aradayken deneyimlediğiniz ortak enerjinin potansiyeli (Composite Chart) ortaya konur. Sizi bir araya getiren ve bir arada tutan öğelerin, sizi ilişkiye çeken bilinçaltı dürtülerin, ilişkinizin temel yapısının ve içsel dinamiklerinizin analizi yapılır.

İlişki Analizi Raporu iki kişi arasındaki ilişkinin analizidir. Bu analiz eşinizle olabileceği gibi iş ortağınızla, annenizle, babanızla ya da çocuğunuzla da olabilir.

ÖNEMLİ NOT: İlişki Analizi Danışmanlığında her iki kişinin de danışmanlık sırasında görüşmeye katılması gerekmektedir. Tek kişinin katılımıyla İlişki Analizi talebi almamaktayız.

İlişki Analizi ücreti KDV dahil 9500 TL.dir.

Nasıl Başvurabilirim?

Eşinizin Bilgileri